INFOLINIA od 08:00 do 16:00 -> +48 (81) 884 41 09 lub +48 (81) 884 48 55           numer konta bankowego:  30 1240 2395 1111 0010 1005 7554
Zobacz powody, dla których warto kupować bilety na BusStation:

BusStation to nowa marka na rynku przewozów międzynarodowych. Jesteśmy podmiotem oferującym zakup biletów przez Internet. Na naszej stronie kupicie Państwo bilety z Polski  na Ukrainę  i do  Czech. 

Umożliwiamy zakup biletów na kursy ukraińskich przewoźników, których AGAT jest generalnym agentem na terenie całej Polski.

Są to renomowani przewoźnicy od lat oferujący swoje usługi na trasach całorocznych pomiędzy Ukrainą a Polską. Zobacz jakie są nasze standardy oraz udogodnienia, które przygotowaliśmy dla naszych pasażerów.

Od teraz nie trzeba już stać w kolejkach! Wystarczą dwie minuty, aby w prosty sposób kupić bilet przez Internet na wybrane połączenie!
Zobacz co nas wyróżnia:

Komfort podróży - klimatyzacja i Wi-Fi na pokładzie!

Przewoźnik AGAT to flota autokarów marki Volvo, Setra, Bova, Mercedes oraz MAN, które zapewniają podróż w komfortowych warunkach: wszystkie autokary posiadają klimatyzację, oraz pasy bezpieczeństwa. Autokary na trasie Ukraina - Polska - Ukraina posiadają Wi-Fi.
 

Bilety na telefon - SMS

Po co drukować bilety Wystarczy, że podczas zakupu zaznaczona zostanie opcja biletu na SMS, a bilety zostaną wysłane w formie elektronicznej na podany numer telefonu. Idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią korzystać z nowoczesnych rozwiązań.

 
   

Zakup bez potrzeby rejestracji

Korzystając ze strony BusStation nie musisz zakładać kont, rejestrować się. Możesz dokonać zakupu anonimowo podając imię oraz nazwisko na potrzeby płatności (oraz imię i nazwisko pasażerów dla połączeń międzynarodowych). Nie potrzeba podawać innych informacji, aby kupić bilet.
 

Dla zarejestrowanych dodatkowe udogodnienia

U nas wszyscy klienci mogą sami decydować czy wolą kupować bilety anonimowo czy poprzez swoje konto użytkownika. Co daje posiadanie konta? Możliwość ponownej wysyłki biletu SMS, łatwiejsze zwroty biletów, możliwość bezpłatnej zmiany daty wyjazdu, dostęp do listy zamówień, a także specjalne promocje.

 
   

Bezpłatna zmiana daty wyjazdu

Jeżeli posiadasz u nas konto i dokonałeś zakupu będąc zalogowanym masz jedną bezpłatną zmianę daty wyjazdu (funkcja dostępna w zależności od połączenia). Zmieniły się plany? Żaden problem każdy zarejestrowany użytkownik może bezpłatnie jeden raz przebookować swoje bilety.
 

Ponowienie wysyłki biletu SMS

Dla naszych klientów posiadających konto dajemy opcję ponownej wysyłki biletu SMS. Po dokonaniu zakupu w każdej chwili można wysłać ponownie bilety w formie SMS na dowolnie wybrany numer telefonu (aby skorzystać z funkcji bilet musi być zakupiony po uprzednim zalogowaniu do własnego konta)

 
   

Wystawiamy faktury VAT do wszystkich zakupów

Dajemy wszystkim naszym pasażerom prosty mechanim do samodzielnego wypełniania danych potrzebych do wystawienia przez nas faktury VAT. Wystarczy podczas zakupu wskazać jaki ma być rodzaj faktury (firma, osoba prywanta). Faktury oraz inne dokumenty dostępne będą po zakupie wraz z biletami.
 

Poprawianie danych na fakturze VAT

Każdy klient może samodzielnie jeden raz poprawić dane na otrzymanej od nas za zakupy fakturze VAT. Wystarczy skorzystać z naszej funkcji "edytuj dane do faktury". Dane zostaną poprawione notą korygującą. Wszystkie dokumentu są do pobrania w jednym pliku PDF

 
   

Intuicyjny proces zakupu

Chcieliśmy, aby wszystkie nasze funkcje oraz interfejs były maksymalnie proste i użyteczne tak, aby każdy klient w prosty sposób znalazł każdą informację, której potrzebuje.
 

Lokalizacja przystanków i rozkład jazdy

Pokazujemy generowany w czasie rzeczywistym rozkład jazdy z każdego przystanku wraz z jego lokalizacją. Chcesz sprawdzić aktualne godziny odjazdów z konkretnego przystanku? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki przystanków: zobacz > > >

 
   

PROMOCJE NA BILETY

Dbamy o to, aby ceny oferowanych połączeń były atrakcyjne oraz przystępne. Dlatego też będziemy udostępniać dla naszych pasażerów promocje. Każdy kurs, na którym będą znajdować się promocje będzie oznaczony specjalnym kolorem i flagą promocja.
 

Zakup w 4 krokach

Wystarczą cztery proste kroki aby kupić bilet. Prosty i intuicyjny proces zakupu pozwala kupić bilet w mniej niż dwie minuty. Zamiast stać w kolejkach do kasy, albo zastanawiać się czy są jeszcze wolne miejsca kupuj u nas i oszczędzaj swój czas.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.